DEPILACJA EPILFREE

Redukcja i opóźnienie wzrostu włosa aż do 80%, bezpieczeństwo, brak efektów ubocznych - tak najłatwiej opisać depilację EpilFree. To nowa usługa w polskich salonach kosmetycznych, która pod względem osiąganych efektów zdobyła miano alternatywy dla lasera.

EpillFree to dwa naturalne preparaty, których skład to w 80% wyciągi roślinne. Działają one bezpośrednio na komórkę włosa, będącego w fazie wzrostu. Aplikacja preparatów blokuje wzrost włosów, dzięki czemu efekt gładkości utrzymuje się na długo. U wielu osób już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty - odrosty są cieńsze i jest ich wyraźnie mniej.

Żeby cieszyć się efektem gładkiej skóry, przez 6 godzin po zabiegu należy zrezygnować z kąpieli oraz dużej aktywności fizycznej. Woda i pot mogą zmyć filtr polimerowy, który zabezpiecza aktywne składniki preparatu w skórze. W ciągu 24 godzin po zabiegu nie powinno się opalać - jak po każdej depilacji woskiem lub pastą cukrową.

  • Dla osób, którym zależy na trwałym efekcie gładkości - zabieg EpilFree ma potwierdzoną skuteczność przez Cosmopar Labs (Francja).
  • Dla osób, które cenią sobie bezpieczne i pewne rozwiązania - metoda EpilFree nie podrażnia i nie uczula.
  • Dla wszystkich, którzy cenią swój czas - depilacja trwa krócej, niż zabieg laserowy.
  • Dla kobiet i mężczyzn, bez względu na typ skóry i włosów - substancje aktywne preparatów działają na jasne, ciemne, cienkie i grube włosy, nie ma znaczenia, czy masz jasną czy śniadą karnację.
  • Dla osób w każdym wieku - EpilFree to bezpieczna metoda nawet dla nastolatków.
  • Dla wszystkich, którzy nie lubią czekać - zabieg można wykonać o każdej porze roku - także latem.

Pielęgnacja stóp

Pielęgnacja dłoni

Stylizacja twarzy

Depilacja

Depilacja epilfree