PIELĘGNACJA STÓP

Stopy zawsze powinny być zdrowe, zadbane i ładne – tak latem, gdy wkładamy klapki lub sandały, jak i zimą – kiedy chowamy je w ciepłych kozakach i botkach. Codzienna ich pielęgnacja to konieczność – dokładna higiena, masaże, moczenie w solach, usuwanie powierzchownych zrogowaceń czy wcieranie kremów.

To jednak tylko początek drogi do pięknych stóp na długie lata. W utrzymaniu ich dobrego stanu niezbędny jest – przynajmniej raz na jakiś czas – profesjonalny pedicure frezarkowy.

W moim gabinecie każdy zabieg pedicure dobierany jest do indywidualnych potrzeb. Po przygotowaniu naskórka do zabiegu (kąpiel stóp w specjalnych solach, użycie profesjonalnych preparatów Gehwol) stopy są dezynfekowane. Po wyrównaniu i obcięciu paznokci, z miejsc w których nagromadziły się zrogowacenia, naskórek usuwany jest za pomocą frezarki próżniowej. Za jej pomocą likwidowane są także skórki przy paznokciu oraz bruzdy lub zgrubienia na paznokciu.

W pedicure frezarkowym dzieła pielęgnacji stóp wieńczy peeling stóp oraz wmasowanie odpowiedniego balsamu – w zależności od potrzeb: natłuszczającego, pielęgnacyjnego oraz pory roku: latem chłodzącego, a zimą rozgrzewającego.

Pielęgnacja stóp

Pielęgnacja dłoni

Stylizacja twarzy

Depilacja

Depilacja epilfree